Aktualnosci

  • EuroBiznes.net ma zaszczyt zaoferować swoim uczestnikom następujące formy zarobku:
  • Wypłać swoje zarobki co 14 dni po osiągnięciu minimum wynoszącego 16 zł
  • Dołącz do NAS

 1.Pytania dotyczace konta:

 - Czy mogę posiadać w CentrumBiznesu więcej niż jedno konto?
 Jest to całkowicie zabronione i karane usunięciem z programu. Z jednego komputera można się logować  TYLKO na jedno konto, wiaże się to także z tym, że nawet jeśli dwie osoby obsługujace  jeden komputer chciałyby zapisać się do jednej firmy, to można dokonać tylko jednego zapisu.

 - Jak mogę zalogowac się na Swoje konto?
 Logowanie ze storny - tutaj


 - W jaki sposób mogę skasować konto?
 Powinienes to zrobić w dziale Użytkownik / Twój Panel - na samym dole ekranu,  naciskajac button informujacy o skasownaniu konta i poniżej podąjac właściwe hasło, wraz  ze skasowaniem konta z CentrumBiznesu zostaja usunięte wszelkie dane osobowe o byłym  Uczestniku.

 - W jaki sposób mogę zmienić Swoje Informacje Personalne?
 Aby to uczynić, powinienes zalogować się na Swoje konto, po cym wejsć w dział na Swoim  Koncie o nazwie : "Edytuj Swoje Informacje". Następnie dokonać tam porzadanych zmian i  zatwierdzić poprzez wpisanie poprawnego hasła oraz zatwierdzenie zmian.

 - Mieszkam poza granicami Polski, Czy mogę się Zapisać?
 Tak, sa dwa rachunki zapisu osób z poza Polski: rozumienie języka polskiego i posiadanie  konta E-Gold, konta w banku polskim lub PayPal.

 - Posiadam TV NET (lub inny z tego rodzaju programów), czy mogę dołaczyć do Serwisu ?
 Tak, nie ma żadnych zastrzeżeń z tym zwiazanych. Zakazane jest jednak używanie  "wspomagaczy" przy klikaniu czyli programów które otwieraja reklamy automatycznie i sa  napisane w celu oszukiwania.


 2.Pytania dotyczace Zarobków:

 - Jak dużo mogę zarobić przy płatnych mailach?
 Twoje zarobki są ściśle okreslone w zależności od twojej aktywnosci w firmie, ilosci  poleconych i ilości reklam.

 - Kiedy moge zarządać wypłaty?
 Wypłaty możesz zarzadać raz na 30 dni.

 - Jak mogę zarządać wypłaty?
 Jeżeli od Twojego zapisu minie 30 dni, lub od poprzedniego żądania wypłaty minie 30 dni, wejdź w panel Użytkownik / Wypłata i zażądaj wypłaty wypełniając formularz.

 - Dlaczego wypłata na polski bank jest z minimum 3€?
 Spowodowane jest to brakiem automatu do robienia wypłat na polski bank. Spodziewam się dużej ilości wypłat a robienie dużej ilości wypłat na polski bank wymaga bardzo dużej ilości czasu.


 3.Pytania dotyczace Polecenia:

- Czy mogę polecać EuroBiznes innym?
 Tak, możesz polecać tą firmę, możesz korzystać ze specjalnie przygotowanych do tego celu  linków i bannerów dostępnych w dziale Uzytkownik / Polecaj Nas. Jest tylko jedna zasada, polecając nie możesz nikomu na  siłę narzucać i wysyłać "niechcianych" maili, czyli działać wedle coraz bardziej niestety  rozpowszechnianej zasady SPAMMingu. Nie możesz także wystawiąc swojego ref-linku na forach internetowych nie związanych z zarabianiem w internecie oraz na innych stronach nie przeznaczonych do tego (na przykład w ogłoszeniach o pracę). Twoje zarobki sś ściśle określone w zależnosci od  twojej aktywnosci w firmie, ilości poleconych i ilości reklam.

 - Czy mam jeszcze korzysci z posiadania poleconych?
 Tak. Otrzymujesz zawsze odpowiedni procent od kwot, ktore Twoi poleceni zarabiają  odbierajac maile oraz klikając w płatne kliki w Programie: 20% kwot zarobionych przez poleconych na 1 poziomie oraz 10% na 2 poziomie.

 - Jaki jest Mój Link Referencyjny (Polecony)?
 Twój Link referencyjny dostępny jest w dziale - Twoje Konto , wraz z innymi przygotowanymi  do tego celu bannerami.

 - Mam własną stronę www i chciałbym ją zareklamować, gdzie mogę szukać informacji  na temat reklamy?
 Odwiedź nasz dział Reklama - tam znajdziesz naszą ofertę reklamową.

 - Mam pytanie którego nie ma w Pomocy, Gdzie mogę je zadać?
 Kontakt - w tym dziale korzystając ze specjalnie opracowanego formularza, masz prawo  napisać o swoim problemie lub sformułować swoje pytanie do Webmastera firmy.

Uczestników: 10,458 | Wyplaty: 196.50 PLN